Gradovi Kendemara
Naši korisnici su poslali ukupno 7444 članaka

Imamo 57 registrovanih korisnika

Pa?Uskocite i vi :)!
Gradovi Kendemara
Naši korisnici su poslali ukupno 7444 članaka

Imamo 57 registrovanih korisnika

Pa?Uskocite i vi :)!
Gradovi Kendemara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gradovi Kendemara


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Dobrodoshli na forum! Budite nam aktivni,i nezaboravite kada odete sa foruma,da nam dodjete ponovo!

 

 Bloody Dairy

Ići dole 
AutorPoruka
Vampire Princess
Vampir
Vampir
Vampire Princess


Posts : 249
Magicno kamenje : 263
Reputation : 0
Join date : 04.08.2009
Age : 27
Location : Mistic World......

Bloody Dairy Empty
PočaljiNaslov: Bloody Dairy   Bloody Dairy EmptySub Avg 15, 2009 4:36 pm

Ovde cu pisati svoj dnevnik . Dragi krvavi Dnevnice, jutro je pocelo.... trenutno malo chatujem ,prikupljam postove, jos mi se ne spava..... pisacu ti sutra sta mi se desilo kasnije...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.magic-school.niceboards.net
Vampire Princess
Vampir
Vampir
Vampire Princess


Posts : 249
Magicno kamenje : 263
Reputation : 0
Join date : 04.08.2009
Age : 27
Location : Mistic World......

Bloody Dairy Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloody Dairy   Bloody Dairy EmptyNed Avg 16, 2009 2:50 am

Dragi krvavi dnevnice, samo da napomenem, vise ne kuvam kafu, mama mi je kuva, jer mi je jednom zagorela toliko da smo opet morali da krecimo kuhinju. ia tanjira sam dovoljno slomila za ceo zivot... jutros sam ustala tacno u 10, mada mi se jos spavalo. ja nocu se razbudim, da danju ne mrdam iz kuce, non stop nqa netu XD. pisacu ti sta ce mi se kasnije desiti, vec predvidjam da ce da me smaraju deca 2000 godiste da se sa njima ,,igram,, alergicna sam na tu rec igranje! dobro igre recima, na slovo, istine, ali da se igram tajnih agenata msm............ i brate sto me nerviraju prate me na svakom koraku i kopiraju me! ja kupim novi broj mobilnog, i ono bilo 2 broja u paketu po 50 din kredita, i ja kjupila, i vidis njih na vrata, e, ana i mi smo kupili brojeve, iako neamo mobilni!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.magic-school.niceboards.net
Vampire Princess
Vampir
Vampir
Vampire Princess


Posts : 249
Magicno kamenje : 263
Reputation : 0
Join date : 04.08.2009
Age : 27
Location : Mistic World......

Bloody Dairy Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloody Dairy   Bloody Dairy EmptyNed Avg 16, 2009 3:04 am

Dragi Krvavi dnevnice, malopre su me smarali. Pravila sam se da spavam..... hvala bogu, jer bi inace morala da se smaram sa njima . oni n znaju sta znaci smaranje XDXDXD i one me zovnu, i ja pitam gde cemo da idwemo, a one kazu ne znam........

EDIT :


21 : 49


Dragi kvavi dnevnice , danas sam za kompom gotovo ceo dan. nesto sam pomagala tati sat vremena. onda sam otisla na chat serbia i cahovala. i tako to......... nap sam jos jedan 4um koji najverovatnije nece uspeti kao i svi drugi... upravo addujem 130 smajlija na 4um.......... imam 50 temi u zabavi....... ono 4um je cool.... look ok,,,, sta cu nisam neki strucnjak u ps-u ali se snalazim, naucila sam puuuno novih stwari u zadnjih nedelju dana..... i tako to........ i trenutno se smaram i posle cu da spavam. to je to.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.magic-school.niceboards.net
Vampire Princess
Vampir
Vampir
Vampire Princess


Posts : 249
Magicno kamenje : 263
Reputation : 0
Join date : 04.08.2009
Age : 27
Location : Mistic World......

Bloody Dairy Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloody Dairy   Bloody Dairy EmptySre Avg 19, 2009 4:52 am

Dragi Krvavi dnevnice, jos malo pa putujem za NS...... ostacu 5 dana............. i nema neta pa sad grabim poslednje trenutke da se javim po 4umima i tako.............. sinoc nisam mogla da zaspim sva sam se istravima i dok sam citala sve mi se cinilo da neko hoda po dnevnoj sobi. oda ja odem u kupatilo i perem zube kada cujem spore (ali stw spore) korake po suvoj travi. ma ucinilo mi se, rekoh ja sa bunim ustima ali naculjim usi i cujem da jos uvek suska. ja brzo popila vode i otisla u sovu, jedva sam zaspala, uspavala me moja knjiga koju sam 2 puta procitala a 3. put me smorila i smor me je uspavao. _^_............ tako........ sada se smaram........ prebacila sam 20 novih pesama i 100000 miliona slika na fon. aje caos sad krvavi, moram na put. Bye!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.magic-school.niceboards.net
Vampire Princess
Vampir
Vampir
Vampire Princess


Posts : 249
Magicno kamenje : 263
Reputation : 0
Join date : 04.08.2009
Age : 27
Location : Mistic World......

Bloody Dairy Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloody Dairy   Bloody Dairy EmptySub Avg 29, 2009 12:33 am

Dragi Krvavi dnevnice, smorila smam se toliko da moram da ti pisem. evo 8 sati, najgori period os 24 casa. ali samo meni moze da se desi da se rano probudim i da moram da ovaj sugavi komp,. odoh sad. saos!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.magic-school.niceboards.net
Sponsored content





Bloody Dairy Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloody Dairy   Bloody Dairy Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bloody Dairy
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dairy of DArkness
» My Dear Alive Dairy
» KOMENTARI/ Dairy of DArkness/....
» Komentari na ~My Dear Alive Dairy~
» My Bloody Diary

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Gradovi Kendemara :: Palata zabave :: Dear Diary-
Skoči na: