Gradovi Kendemara
Naši korisnici su poslali ukupno 7444 članaka

Imamo 57 registrovanih korisnika

Pa?Uskocite i vi :)!
Gradovi Kendemara
Naši korisnici su poslali ukupno 7444 članaka

Imamo 57 registrovanih korisnika

Pa?Uskocite i vi :)!
Gradovi Kendemara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gradovi Kendemara


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Dobrodoshli na forum! Budite nam aktivni,i nezaboravite kada odete sa foruma,da nam dodjete ponovo!

 

 Strasne price

Ići dole 
+15
Vampire Princess
*Sikudan*
Bloody Mary
-xXx_!DaDa!_xXx-
Vampire Barbie
2cute fairy
Neyra
Vamp Chae-rin
blody wampir
ƸӜƷ The Lost Fairy ƸӜƷ
Marija Dark Princess
Kavasai Mai
Pixie~Fairy
*PrinCess Of DaRkNesS*
Werewolf-King
19 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Werewolf-King
Administrator
Administrator
Werewolf-King


Posts : 144
Magicno kamenje : 188
Reputation : 0
Join date : 03.08.2009

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Strasne price   Strasne price EmptyPon Avg 03, 2009 3:11 pm

Strasne price 0_3
"Zelite da cujete neku stvarno zastrasujucu pricu,onda je ovo pravo mesto za tebe,naravno ako nemas nista protiv,mozes i ti nama ispricari nesto stvarno jezivo"
Nazad na vrh Ići dole
Werewolf-King
Administrator
Administrator
Werewolf-King


Posts : 144
Magicno kamenje : 188
Reputation : 0
Join date : 03.08.2009

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyPon Avg 03, 2009 3:34 pm

izvinjavam se shto pisem post za postom,ali moram da probijem led....pa da krenemo sa strasnim pricama

ovo je prica jednog lika sa drugog foruma....prica je pricana iz nastavaka pa cu je tako i kopirati

Koliko sam ja cuo o toj prici:Prica se da je dete setalo grobljem po magli i neki covek ga je zaklao ali ja nisam verovao dok mi ortak nije ispricao.Otisli smo u sumu na rostilj i on je poceo da k*nja o nekakvim strasnim pricama,i krenuo je da prica pricu,necu da je pricam....reka je da ce se cuti plac smeh i vrisak u isto vreme,i da ce ti se prividjati neke senke!Ja mu nisam verovao i mislio sam da je lud ali posle pet minuta prividjale su mi se neke senke i ako neki smeh da cuje u daljini...
Ko zeli dalje informacije mogu da mu napisem celu pricu i nek se uveri sam ali samo treba da veruje u to s*anje ako ne veruje najbo je ...


nastavak...

Sve se to odigralo proslog leta.Da bi razumeli o cemu se radi pocecu od samog pocetka.Desilo se to u leto,bio je to jedan decak koga je zadesila strasna sudbina.Jedne veceri decak se vracao preko groblja ali postojao je jedan problem decko nije postovao groblje kao sveto mesto i zato te veceri desilo mu se nesto strasno.Dok je prolazio kroz groblje skakutajuci po grobovima i sutirajuci vence sa spomenika,naisao je na sasvim nepoznatu osobu,decak se od straha okrenuo i poceo da bezi,saplevsi se od kamen covek ga je uhvatio za glavu i podigao ga od zemlje,decko je molio da ga pusti covek ali mu je covek odgovorio da je kasno i da nema vracanja,posto je izvukao svoj noz iz korica poceo je da sece vrat malom decaku,dok se decak koprcao covek mu je rekao zadnje reci koje je decak cuo pre njegove smrti"Dete ti nisi mrtav nego si proklet do kraja sveta".I sada pa nadalje ko isprica ovu pricu bice prepadan od strane deteta.
E sad da se vratim na temu sta se meni desilo.Sve je pocelo leta 2004 god.Kada smo se sastali na okretnici 55 ice,da pricamo strasne price.Pricanje strasnih prica trajalo je satima.Sve dok moj drug koji je teo da isprica urbanu legendu,ali jedan decko je rekao da neprica pricu jer bi mogle da se dese neke cudne stvari,ali ne ja smarac sam se umesao i smarao sam ga da mi isprica pricu.Posle nekoliko sati ubedjivanja kenuo je da mi prica pricu ali meni prica neije bila stasna tako da je nisam shvatio ozbiljno.Negde oko 2 sata ujutru vracao sam se kuci i od jednom u mojoj ulici pocele su da mi se desavaju cudne stvari cuo sam korake i sme nekog deteta koji mi nije bio poznat.


nastavak...
da stao sam kada sam cuo u ulici plac nekog deteta....koliko se ja secam ali nebitno da krenem.
Posto sam se priblizavao kuci sve vise i vise su mi se prividjale senke u obliku deteta koje su stalno prolazile oko mene,ali ja sam u sebi rekao da ludim i iskluirao sam tako sto sve sto sam cuo nagadjao sam da je nesto.Kada sam usao u kucu,misleci da je sve gotovo kada sam legao da spavam , cuo sam neki smeh koji je dopirao iz dnevne sobe pogledao sam na sat i vedeo da je cetiri ujutru,samo sam se okrenu i prekstio i nastavio da spavam a u sebi sam mislio da je sve gotovo.Kada sam se ujutru probudio osecao sam se veoma lose,ustao sam se i obukao......posle pola sata okrenuo sam ortaka i rekao mu da dolazim kod njega na kafu i rekao da dojdje M.J. kod tebe on je rekao da ce ga zvati.Kada sam dosao kod njega i pitao ga kome je sve ispricao tu pricu on je rekao da je pricu ispricao mojoj devojci.Od svako vece moju devojku je proganjao jedan gadan dah iza vrata,videla je coveka na svom prozoru kako pusi cigaru i kada je ustala da vidi ko je na prozoru on bi nestao.Dolazile su nam razne poruke,ali na kraju sam popizdeo i otisao u sumu sa jos dva ortaka i prespavao tamo i nista mi se nije desilo....
Mozda je ta noc kada sam prespavao u sumi bila cista sreca a mozda i dokaz da to nije tacno ,ali ja ipak verujem u to sranje i mogu vam reci ta ne pokusavate ovakve stvari
Nazad na vrh Ići dole
*PrinCess Of DaRkNesS*
GospodarVampira
GospodarVampira
*PrinCess Of DaRkNesS*


Posts : 737
Magicno kamenje : 427
Reputation : 0
Join date : 03.08.2009
Age : 28
Location : MyY CrAzY_*_ conFuSEd HeAd..xP

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyPon Avg 03, 2009 4:20 pm

Oooo!!Ja wolim strasne price..Imam ja njih wise...Ja wolim te stwari..xD..Owo se meni desilo nije Strasna ali je malo jeziwa..Nzm ja sam se uplasila..
................................................
Pre 5 godina,mi je umro deda,,I noc posle smrti..Ja sam ga sanjala ..Ja,mama,ujka,ujna i baba smo wecerali..I deda (pokojni) se pojawio u belom,smeskao se ... i Ja sam ga zagrlila..Misllila sam da je ziw stwarno..I mislim da sam plakala...I ne secam se dalje..posle 2-3 dana kad sam ispricala Majci..Ona mi je rekla da mora da se zapali sveca..Za spokoj u onom svetu..Ja sam dosla do zakljucka da se mozda oprostio od mene u snu.?? uhhh...cudno za menee..
...................................................
Znam jos miilion..Moj drug - koji je prilepak za nevolje -mi je owo pricao

:Jedne noci on je legao i spawao ko zaklan..Neko ga je probudio tokom nocisamo se secao da je bio crni obris..Ne seca se ko..Sutradan je prozor bio otworen ,a sinoc ga je zatworio..Pitao je mamu ona mu je rekla da ga nije budila niti da je otwarala prozor...
....................................................
Imam jos samo da se setim...
Nazad na vrh Ići dole
Pixie~Fairy
Administrator
Administrator
Pixie~Fairy


Posts : 263
Magicno kamenje : 79
Reputation : 0
Join date : 03.08.2009
Age : 28
Location : ~Začarana šuma~

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyPon Avg 03, 2009 4:29 pm

Kod nas u selu jedan covek pobegao iz ludnice,liči na prosjaka,ima brkove i bradu,kratke svetle pocepane pantalone i ide bos.Trazi od svakog da mu da nesto da obuje,trazi obuce broj 40 ...
I prekjuče kod nas u ulici jurila ga je policija,išao je jedan plavi policijski kombi i dva policijska auta...eno ga jos ide po selu,skriva se i bezi od policije
Prica se,ali mislim da je trac,da je ubio jednu zenu u novom sadu

Isto jedna baba u selu,govori se da je vračara,ide selom,nosi kesu sa nekom travom koja smrdi,i drži sliku devojčice sa kikicama,prica se da je to ona kad je bila mala da je imala kosmare,pa svi kod nas govore kad pogledas u tu sliku sa kikicama da ces imati nocne more
desilo se slicno...ja i moja drugarica smo se vraćali iz skole i videli smo tu babu,ja i one smo znale i mislile da je to sujeverje pa smo namerno pogledali u tu sliku...I?Radoznali???...MOJOJ DRUGARICI SE ZAVRTILO U GLAVI pale pale pale I SLEDEĆI TAJ DAN NIJE DOSLA U SKOLU-NIKO NIJE ZNAO ZASTO
Nazad na vrh Ići dole
http://winxclubserbian.forumotion.net
*PrinCess Of DaRkNesS*
GospodarVampira
GospodarVampira
*PrinCess Of DaRkNesS*


Posts : 737
Magicno kamenje : 427
Reputation : 0
Join date : 03.08.2009
Age : 28
Location : MyY CrAzY_*_ conFuSEd HeAd..xP

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyPon Avg 03, 2009 4:33 pm

xD..Swidja mi se ta prica..
.................................
Ewo jedne legende..U nekom selu..
Postoji cowek zmaj..Waljda zenama se prikaze muskarac-zmaj i waljda ih zacara i one padnu u trans..Iskreno ne werujem u to..!!!...
A muskarcima se pojawi zena..itd...Malo je tupawo..Ne werujem u to..
..................................
Ewo meni sta se desilo:
Jedne noci ja legnem i ugasim swa swetla..
U trenutku sam psetila stipkanje na nogama i kad am otworila oci widela sam 2 sake koje tapsu..Wrisnula sam i pobegla kod majke...A dan danas imam traume i spawam sa upaljenim swetlom ili TV-om
....................................
Nazad na vrh Ići dole
Werewolf-King
Administrator
Administrator
Werewolf-King


Posts : 144
Magicno kamenje : 188
Reputation : 0
Join date : 03.08.2009

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyPon Avg 03, 2009 4:34 pm

spooky....volim strasne price :D
Nazad na vrh Ići dole
Werewolf-King
Administrator
Administrator
Werewolf-King


Posts : 144
Magicno kamenje : 188
Reputation : 0
Join date : 03.08.2009

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyPon Avg 03, 2009 5:09 pm

*PrinCess Of DaRkNesS* ::
ewo jos jedne..Nacuno dokazano(waljda)
..........................
Legenda o wampirima.
..........................
Nacunici su dosli do jednog cudnog zakljucka..Besnilo ima iste simpotme vampira!!! Losa narav,Duugacki ocnjaci,Ne podnosi hranu i mirise..Svetlost mu smeta..Iako vampirska kuga trajala (1720-1728)..Ona je posle owog wremena ostala samo glasina.Besnilo se prenosi i na zivotinje ..Zivotinje vampiri...
Zanm i o Vukodlacima,ali ja sam vampir..Ko sisa Wukodlake..!!

prebaci ovu pricu u legende....ovde cu je obrisati...
Nazad na vrh Ići dole
Kavasai Mai
Administrator
Administrator
Kavasai Mai


Posts : 289
Magicno kamenje : 390
Reputation : 0
Join date : 02.08.2009
Age : 28

Vas Lik
Ime Lika: Leona Rawandel
Osobine: Plemenita,nestašna,duhovita,druželjubiva,hrabra.
Godine: 320

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyPon Avg 03, 2009 5:11 pm

ajaaaaaaajaj Najezila sam se
Nazad na vrh Ići dole
https://kendemar.serbianforum.info
*PrinCess Of DaRkNesS*
GospodarVampira
GospodarVampira
*PrinCess Of DaRkNesS*


Posts : 737
Magicno kamenje : 427
Reputation : 0
Join date : 03.08.2009
Age : 28
Location : MyY CrAzY_*_ conFuSEd HeAd..xP

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyPon Avg 03, 2009 5:15 pm

oke :D
Nazad na vrh Ići dole
Kavasai Mai
Administrator
Administrator
Kavasai Mai


Posts : 289
Magicno kamenje : 390
Reputation : 0
Join date : 02.08.2009
Age : 28

Vas Lik
Ime Lika: Leona Rawandel
Osobine: Plemenita,nestašna,duhovita,druželjubiva,hrabra.
Godine: 320

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyPon Avg 03, 2009 5:22 pm

aaaaaaa majke mi sve mi se koza najezila UBIT CU VAAAAAS!Zez se necu vas ubiti jaci ste od mene :D
Nazad na vrh Ići dole
https://kendemar.serbianforum.info
*PrinCess Of DaRkNesS*
GospodarVampira
GospodarVampira
*PrinCess Of DaRkNesS*


Posts : 737
Magicno kamenje : 427
Reputation : 0
Join date : 03.08.2009
Age : 28
Location : MyY CrAzY_*_ conFuSEd HeAd..xP

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyPon Avg 03, 2009 5:24 pm

xD...Imam jos..Ako neko zeli da se uplasi..Tu sam..Imam dosta iskustwa..
.................
Nekada imam cudan osecaj,Kao da sam sanjala nesto...Predwidela..Suludo.ali i 2 moje drugarice isto imaju taj osecaj..xD,,Izgleda da jesam nenormalna.. :D
Nazad na vrh Ići dole
Marija Dark Princess
Vampir
Vampir
Marija Dark Princess


Posts : 234
Magicno kamenje : 255
Reputation : 0
Join date : 03.08.2009
Location : tamo gde su moje bff

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyUto Avg 04, 2009 1:37 am

Pixie~Fairy ::
Kod nas u selu jedan covek pobegao iz ludnice,liči na prosjaka,ima brkove i bradu,kratke svetle pocepane pantalone i ide bos.Trazi od svakog da mu da nesto da obuje,trazi obuce broj 40 ...
I prekjuče kod nas u ulici jurila ga je policija,išao je jedan plavi policijski kombi i dva policijska auta...eno ga jos ide po selu,skriva se i bezi od policije
Prica se,ali mislim da je trac,da je ubio jednu zenu u novom sadu

Isto jedna baba u selu,govori se da je vračara,ide selom,nosi kesu sa nekom travom koja smrdi,i drži sliku devojčice sa kikicama,prica se da je to ona kad je bila mala da je imala kosmare,pa svi kod nas govore kad pogledas u tu sliku sa kikicama da ces imati nocne more
desilo se slicno...ja i moja drugarica smo se vraćali iz skole i videli smo tu babu,ja i one smo znale i mislile da je to sujeverje pa smo namerno pogledali u tu sliku...I?Radoznali???...MOJOJ DRUGARICI SE ZAVRTILO U GLAVI pale pale pale I SLEDEĆI TAJ DAN NIJE DOSLA U SKOLU-NIKO NIJE ZNAO ZASTO

TO SAM VEC CITALA BWE! NA WINX SRB! EY BWE JESI TI SA WINX SRB? DRRY NA OFF
Nazad na vrh Ići dole
ƸӜƷ The Lost Fairy ƸӜƷ
Vila
Vila
ƸӜƷ The Lost Fairy ƸӜƷ


Posts : 232
Magicno kamenje : 252
Reputation : 0
Join date : 03.08.2009
Age : 27
Location : U Vilin Carstvu

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyUto Avg 04, 2009 4:22 am

Krvavi brodolom**

bio jednom jedan postar i on je osvojio nagradnu igru “krstarenje za 1 osobu” ...ukrcavajuci se video je jednom muskarca koji je bio bled i sa krrrrwawim ochima ! usao je u svoju kabinu i raskomotio se..odjednom je usao onaj jezivi covek,nabacio zlogan osmeh i rekao da obavezno dodje na veceru,bice iznanadjenje !!!ukrivio je glavu i izasao...kada je postar stigao na veceru video je da su svi mrrrtvi..UBIJENI...samo je bila jedna devojcica koja mu je rekla.."cudoviste..na ovom brodu...” i odjednom skocila preko palube..kada se okrenuo video je onog coveka koji je rekao “ja uvek odrzavam svoja obecanja..."covek se nekako izvukao i posle nekoliko god saznao da je taj chovek poginuo pre 13 godina u istom danu na istom mestu..u brodolomu..postar i dan danas ide na terapije jer jos uvek nemoze da prevazidje traumu.
Nazad na vrh Ići dole
Pixie~Fairy
Administrator
Administrator
Pixie~Fairy


Posts : 263
Magicno kamenje : 79
Reputation : 0
Join date : 03.08.2009
Age : 28
Location : ~Začarana šuma~

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyUto Avg 04, 2009 5:19 am

Marija Mistic Mermaid ::
Pixie~Fairy ::
Kod nas u selu jedan covek pobegao iz ludnice,liči na prosjaka,ima brkove i bradu,kratke svetle pocepane pantalone i ide bos.Trazi od svakog da mu da nesto da obuje,trazi obuce broj 40 ...
I prekjuče kod nas u ulici jurila ga je policija,išao je jedan plavi policijski kombi i dva policijska auta...eno ga jos ide po selu,skriva se i bezi od policije
Prica se,ali mislim da je trac,da je ubio jednu zenu u novom sadu

Isto jedna baba u selu,govori se da je vračara,ide selom,nosi kesu sa nekom travom koja smrdi,i drži sliku devojčice sa kikicama,prica se da je to ona kad je bila mala da je imala kosmare,pa svi kod nas govore kad pogledas u tu sliku sa kikicama da ces imati nocne more
desilo se slicno...ja i moja drugarica smo se vraćali iz skole i videli smo tu babu,ja i one smo znale i mislile da je to sujeverje pa smo namerno pogledali u tu sliku...I?Radoznali???...MOJOJ DRUGARICI SE ZAVRTILO U GLAVI pale pale pale I SLEDEĆI TAJ DAN NIJE DOSLA U SKOLU-NIKO NIJE ZNAO ZASTO

TO SAM VEC CITALA BWE! NA WINX SRB! EY BWE JESI TI SA WINX SRB? DRRY NA OFF

jok ti si,pa naravno da jesam i to glavna adminka!
Nazad na vrh Ići dole
http://winxclubserbian.forumotion.net
Marija Dark Princess
Vampir
Vampir
Marija Dark Princess


Posts : 234
Magicno kamenje : 255
Reputation : 0
Join date : 03.08.2009
Location : tamo gde su moje bff

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyUto Avg 04, 2009 5:27 am

joj ksenija nemoj da se ljutis pa nisam znala! ali i ja sam sa winx srb,marija!
Nazad na vrh Ići dole
Pixie~Fairy
Administrator
Administrator
Pixie~Fairy


Posts : 263
Magicno kamenje : 79
Reputation : 0
Join date : 03.08.2009
Age : 28
Location : ~Začarana šuma~

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyUto Avg 04, 2009 5:28 am

ok ne ljutim se vratimo se na temu!
Nazad na vrh Ići dole
http://winxclubserbian.forumotion.net
Werewolf-King
Administrator
Administrator
Werewolf-King


Posts : 144
Magicno kamenje : 188
Reputation : 0
Join date : 03.08.2009

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyUto Avg 04, 2009 5:29 am

ljudi,molim vas bez spama...ovo je tema za strasne price a ne za upoznavanje...
Nazad na vrh Ići dole
ƸӜƷ The Lost Fairy ƸӜƷ
Vila
Vila
ƸӜƷ The Lost Fairy ƸӜƷ


Posts : 232
Magicno kamenje : 252
Reputation : 0
Join date : 03.08.2009
Age : 27
Location : U Vilin Carstvu

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyUto Avg 04, 2009 5:35 am

Molim vas bez spama,ovde se pisu strasne price..............

Ispuni ugovor s Vragom**

Obitelj Brandhauser iz srednje Slovačke je prokleta. To o njoj tvrdi nekoliko stanovnika grada. Priče o povezanosti s vragom raširile su se po okolici brzinom munje. Što je zapravo u svemu istina?

Prokletstvo obitelji Brandhauser počinje još u 19.stoljeću. Tada je, navodno, jedan od članova obitelji potpisao ugovor s vragom. Nije ga ispunio, i zbog toga vrag već više desetljeća podsijeća njegove potomke na dug, koji obitelj prema njemu ima!

Glasine o našoj povezanosti s vragom stare su godinama. O njima mi je pripovijedao već moj pokojni otac - kaže (1996.god) danas 76-godišnji Karlo Brandhauser. - "Mislim, da to tada otac nije uzimao za ozbiljno i pričao mi je to kao kuriozitet" - objašnjava dalje Karlo i dodaje: "Ne, ne sjećam se da se u vrijeme mog djetinjstva u našoj obitelji dogodilo nešto, što bi potvrđivalo ove očeve priče".

Usprkos tome, Karlo Brandhauser, najstariji član obitelji u listopadu 1995.godine - na dan svog rođendana - kao prvi od živućih potomaka dobio je poruku od vraga.

Poruka je bila napisana crvenom tintom (kasnije se utvrdilo da je to bila krv) i sadržavala je na latinskom slijedeće riječi: "Ispuni svoj ugovor s vragom". Poruka u obliku papirnatog svitka, bila je stavljena u malu trubu, sličnu vražjem kopitu.

Najprije sam pomislio kako se netko sa mnom grubo našalio, i smatrao sam to malo neprimjerenim poklonom za čovjeka mojih godina - nastavlja priču stari gospodin. - "Samo nisam znao tko i zašto se šali na moj račun. Nitko iz obitelji si to ne bi dozvolio".

Na loš vic se zaboravilo. Kada je na dan svog rođendana, dva tjedna kasnije, dobila isti takav "poklon" njegova 55-godišnja kćerka Marija, a zatim istom prigodom početkom prosinca i njezina kćerka, 36-godišnja Ana, cijela stvar postala je više nego sumnjiva i vrlo ozbiljna. Nitko iz obitelji nije imao velikih neprijatelja, dapače, obitelj Brandhauserovih bila je kod mnogih ljudi uvijek vrlo cijenjena. "Postepeno smo eliminirali sve mogućnosti da bi nas netko htio prestrašiti." - kaže Marija - "Nismo pronašli ni moguće zastrašitelje, ni motiv, koji bi ih u tome mogao voditi. Tada smo počeli tražiti uporišnu točku u prošlosti."

Nakon mjesec dana uspjeli smo otkriti dnevnik Kornela Brandhausera, mojeg pradjeda. Dnevnik je bio žut, a neke njegove stranice su poispadale. Otkrili smo da su Kornela zanimale okultne, nadprirodne pojave. Na jednom mjestu u dnevniku pronašli smo zanimljiv dio: "Danas sam potpisao ugovor, koji će odrediti sudbinu roda Brandhausera idućih desetljeća. Nadam se da će to moji potomci, a i svi daljnji njihovi potomci znati cijeniti." Ovaj dio otkriva da je Kornel Brandhauser mogao s nekim tajanstvenim potpisati nekakav poseban ugovor, jer je inače bio vrlo precizan u opisivanju svojih poslovnih poteza. Samo na ovom mjestu nema nikakvih pojedinosti.

Karlo Brandhauser tome dodaje: - "Kornel, moj djed, umro je kada je meni bilo samo devet godina, tako da ga nisam imao prilike bolje upoznati. Ipak, jednom me odveo u svoju sobu, pokazao mi horoskope, kristalnu kuglu za gatanje i ostale druge okultne rekvizite. Za mene, tada dječaka, bile su sve to vrlo zanimljive stvari, ali nisam točno znao čemu služe. Nisam razumio ni neke djedove priče, koje mi je pričao. Bile su strašne, ali zanimljive. Moj je otac uvijek govorio kako je moj djed čudak. U takvom mi je sijećanju i ostao."

Ono što najviše začuđuje jeste analiza. Njome je utvrđeno kako je upotrijebljeni papir na svicima star oko 150 godina (!) a poruke su doista ispisane krvlju, i sve tri su u najmanjoj crtici identične. Obitelj Brandhauser čeka što će se dalje događati.
Nazad na vrh Ići dole
blody wampir
GospodarVampira
GospodarVampira
blody wampir


Posts : 231
Magicno kamenje : 124
Reputation : 0
Join date : 04.08.2009
Location : in Culens arms

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyUto Avg 04, 2009 9:22 am

hey imam ja jednu ssssttrasnu dogovdovstinu'
Naime,bila je sahrana prabake ZOre,(zena se dobro nazivela,bilo joj je 90 god)I tako sva ta ceremonija se svrsila,i mi smo krenuli natrag,kad se ja setih da sam zaboravila torbicu sa blagom,lol,tj. sa sminkom i co.Naravno morala sam da se vratim,jer ni za zivu glavu ne bih ostavila moj dragoceni make-up,i dok sam uzimala torbicu cula sam nekakvi glas(majke mi mile,najezila sam se do kostiju),uchinilo mi se kao da je prababin i na trenutke mi se cinilo da kaze-Vrati se...vrati se kod mene...-OMG-pomislila sam i pocela da vristim kao lujka i da bezim odatle(sta cu ,kad sam plasljiva ko zec)
Neznam za vas ali ovo je z mene bilo MEGA scary..... :face:
Nazad na vrh Ići dole
*PrinCess Of DaRkNesS*
GospodarVampira
GospodarVampira
*PrinCess Of DaRkNesS*


Posts : 737
Magicno kamenje : 427
Reputation : 0
Join date : 03.08.2009
Age : 28
Location : MyY CrAzY_*_ conFuSEd HeAd..xP

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyUto Avg 04, 2009 2:29 pm

U wreme gradjanskog rata u americi..Mnogi ljudi su umrli..U nacionalnom parku..Je ispod niske trave bilo zakopano na hiljade ljudi..Jednom je jedna zena isla kroz park..Odjedanput je widela dewojku vencanici..Nije izgledala kao obican covek..Nekog je trazila..Zena se sutra vratila,ali sutradan je bio cowek koji je bio ranjen..i on je izgledao kao duh/Ona se uplasila i pobegla..Posel izvesng vremena se wratila,,ali owaj put je widela njih 2 zajedno..Kako koracaju ka groblju..xD
....................................
owa nije tol'ko strasna..x))
Nazad na vrh Ići dole
blody wampir
GospodarVampira
GospodarVampira
blody wampir


Posts : 231
Magicno kamenje : 124
Reputation : 0
Join date : 04.08.2009
Location : in Culens arms

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyUto Avg 04, 2009 2:40 pm

scary prica sa hepi endom,ipak su se nasli..msm duhovi...na skali od 1 do 10 ova prica je 8... lol!
Nazad na vrh Ići dole
*PrinCess Of DaRkNesS*
GospodarVampira
GospodarVampira
*PrinCess Of DaRkNesS*


Posts : 737
Magicno kamenje : 427
Reputation : 0
Join date : 03.08.2009
Age : 28
Location : MyY CrAzY_*_ conFuSEd HeAd..xP

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyUto Avg 04, 2009 2:42 pm

xD..Imam ja joos.Ja sam Expert za scary i spooky..x))..Ko hoce da se uplasi..Tu sam :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Vamp Chae-rin
Administrator
Administrator
Vamp Chae-rin


Posts : 1442
Magicno kamenje : 1037
Reputation : 0
Join date : 04.08.2009
Age : 29
Location : With Shiki under his umbrella <3

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyUto Avg 04, 2009 4:45 pm

Nazad na vrh Ići dole
Neyra
Sirena
Sirena
Neyra


Posts : 600
Magicno kamenje : 482
Reputation : 0
Join date : 03.08.2009
Age : 33
Location : Sama u velikom gradu...

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptyUto Avg 04, 2009 4:50 pm

wauuu zanimljivo
pitam se jeli to istina
i sta je bio ugovor
Nazad na vrh Ići dole
http://neyric.blogspot.com/
2cute fairy
Vila
Vila
2cute fairy


Posts : 253
Magicno kamenje : 136
Reputation : 0
Join date : 04.08.2009

Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price EmptySre Avg 05, 2009 6:12 pm

da,bas me zanima....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Strasne price Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Strasne price
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Gradovi Kendemara :: Palata zabave :: Misterije i legende-
Skoči na: