Gradovi Kendemara
Naši korisnici su poslali ukupno 7444 članaka

Imamo 57 registrovanih korisnika

Pa?Uskocite i vi :)!
Gradovi Kendemara
Naši korisnici su poslali ukupno 7444 članaka

Imamo 57 registrovanih korisnika

Pa?Uskocite i vi :)!
Gradovi Kendemara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gradovi Kendemara


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Dobrodoshli na forum! Budite nam aktivni,i nezaboravite kada odete sa foruma,da nam dodjete ponovo!

 

 Strasne price

Ići dole 
+15
Vampire Princess
*Sikudan*
Bloody Mary
-xXx_!DaDa!_xXx-
Vampire Barbie
2cute fairy
Neyra
Vamp Chae-rin
blody wampir
ƸӜƷ The Lost Fairy ƸӜƷ
Marija Dark Princess
Kavasai Mai
Pixie~Fairy
*PrinCess Of DaRkNesS*
Werewolf-King
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Vampire Barbie
Administrator
Administrator
Vampire Barbie


Posts : 1336
Magicno kamenje : 800
Reputation : 51
Join date : 04.08.2009
Age : 27
Location : Mystic Falls

Vas Lik
Ime Lika:
Osobine:
Godine:

Strasne price - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price - Page 3 EmptySub Avg 08, 2009 1:30 pm

Vampirka ::
o0
Boze ta bila neki mekushac...od daske da umre >.< xD
na mene je dok sam imala 5 godina palo drwo wishnje,treshnja chega ne secam se i nije mi nishta :D


Poslednji izmenio Mala Veshtica dana Sub Avg 08, 2009 3:44 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Vampire Princess
Vampir
Vampir
Vampire Princess


Posts : 249
Magicno kamenje : 263
Reputation : 0
Join date : 04.08.2009
Age : 27
Location : Mistic World......

Strasne price - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price - Page 3 EmptySub Avg 08, 2009 1:53 pm

xexe, mene je brat pogodio motikom u glavu kada sam imala 3 god, i nista mi nije bilo, jedino imam oziljak u obliku zvezdice na celu XD....... ali mozda je bila neka teska daska, da joj je izbila vazduh iz pluca ili joj je pala direktno na glavu?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.magic-school.niceboards.net
blody wampir
GospodarVampira
GospodarVampira
blody wampir


Posts : 231
Magicno kamenje : 124
Reputation : 0
Join date : 04.08.2009
Location : in Culens arms

Strasne price - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price - Page 3 EmptyPet Avg 14, 2009 7:29 pm

ma na mene je pdalo sve & svasta....pa eto ima me i dan danas lol!
Nazad na vrh Ići dole
Vampire Princess
Vampir
Vampir
Vampire Princess


Posts : 249
Magicno kamenje : 263
Reputation : 0
Join date : 04.08.2009
Age : 27
Location : Mistic World......

Strasne price - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price - Page 3 EmptyNed Avg 16, 2009 3:46 am

meni se pre nekoliko godila desilo ovako : kao dete bila sam strasno plasljiva. gledala sam film kill bill 2, i oni nju nesto zakopavaju zivu u zemlju. posle tog filma, otac mi nije dao da upalim svetlo i sanjala sam kako je neko dosao i zakopao me u dvoristu. odmah sam iupalila svetlo bolelo me uvo da li ce otac da se dere...... i tako sam sanjala nekoliko dana i sve isti covek dodje i zakopava me u dvoristu...i tu umirem......... i dan danas mi je neprijatno da lezim u krevetu kao u grobu, znate na sta mislim.

ili ovo mi se isto desilo ....... pre 6 dogina, pored nase kuce je ziveo jedan covek, star... bio je tako sdobar covek,,, i umrla mu je zena,.,,, i on se posle obesio.... a stalno je provodio vreme u jendon ulicici i ja tu moram da prodjem ako hocu da odem kuci.... i pre njegove smrti nisam imala problema da nocu idem tuda... a sada.... ja idem i cujem neko je iza mene...... i ja se okrenem. kad nema nikoga! i ja nastavim, kao samo mi se ucinilo i nesto me poprska blatom po ledjima i osetila sam na ruci a ista sam sasvim mirno! potrcala sam koliko me noge nose......onda sam osetila... kako mi neko sapuce u uvo...... us!ala sam se............. a sutra ujutru mi se ucinilo da vidim devojku u beloj haljini braon kose i crvenih ociju naslonjenu na drvo.,... samo od sunca.... reka sam .... i prosla..... vise nikad ne idema sama tuda........
Nazad na vrh Ići dole
http://www.magic-school.niceboards.net
Vamp Chae-rin
Administrator
Administrator
Vamp Chae-rin


Posts : 1442
Magicno kamenje : 1037
Reputation : 0
Join date : 04.08.2009
Age : 29
Location : With Shiki under his umbrella <3

Strasne price - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price - Page 3 EmptyNed Avg 16, 2009 12:24 pm

OMG O__O"
Nazad na vrh Ići dole
Vampire Princess
Vampir
Vampir
Vampire Princess


Posts : 249
Magicno kamenje : 263
Reputation : 0
Join date : 04.08.2009
Age : 27
Location : Mistic World......

Strasne price - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price - Page 3 EmptyNed Avg 16, 2009 1:09 pm

evo upravo molim mamu da oma ide do prodavnice, niko me ne moze naterati na idem tamo....... i stw je istina... samo sto nisam zaplakala kada sam pisala ono 2go.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.magic-school.niceboards.net
XxXWamp_CoolerXxX
GospodarVampira
GospodarVampira
XxXWamp_CoolerXxX


Posts : 158
Magicno kamenje : 171
Reputation : 0
Join date : 28.08.2009
Age : 29
Location : Somewhere I belong

Strasne price - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price - Page 3 EmptyUto Sep 01, 2009 7:13 am

meeeega giga scary.....*_*
Nazad na vrh Ići dole
blody marry xD

blody marry xD


Posts : 3
Magicno kamenje : 3
Reputation : 0
Join date : 29.01.2011
Age : 27

Strasne price - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Blody Marry    Strasne price - Page 3 EmptySub Jan 29, 2011 1:26 am

Udji u sobu sa ogledalom i iskljuci svjetlo.Kupatila su najbolja za ovo,jer skoro sva imaju ogledala,i mracna su uvece sa iskljucenim svjetlima i zatvorenim vratima.Upali svecu,pogledaj u ogledalo,i pocni da sapuces ‘Krvava Meri’.To moras da izgovoris 13 puta,naravno.Trebalo bi da vidis Krvavu Meri iza lijevog ramena nakon trinaestog puta.Cuvaj se,jer je prijavljena da ona: 1.)ubija osobu koja je zove;2.)izgrebe oci doticnoj osobi,3.)Ucini da ta osoba poludi ili 4.)povuce osobu sa sobom u ogledalo.Ovo je stara legenda,poznata svima vec decenijama.1978. godine,Dzenet Lenglojz je objavila esej o ovoj legendi.U to vrijeme,legenda je bila poznata vecini Amerikanaca i postala je ritual na zurkama,cesto izvodjen od strane djevojaka,a i momaka takodje.Niko nezna pravo poreklo legende o Krvavoj Meri.Po citavom svetu su se radjale razne teorije,pocevsi od toga da je Meri bila vestica koja je spaljena na lomaci,pa sve do teorije da je to bila zena koja je poginula u saobracajnoj nesreci.Legenda je ponovo postala popularna kada je upotrebljena u filmu ‘Urbane Legende’ 1999.godine.

Ne zaboravite da je ovo samo legenda.......... :xz\xd:
Nazad na vrh Ići dole
blody marry xD

blody marry xD


Posts : 3
Magicno kamenje : 3
Reputation : 0
Join date : 29.01.2011
Age : 27

Strasne price - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price - Page 3 EmptySub Jan 29, 2011 1:36 am

Da li je neko ovde ikad probao da uradi krvavu mary?
Ja sam bila sve pripremila rekla blody marry ispred ogledala 1. i uplasila se i otisla :xz\xd:
Nazad na vrh Ići dole
blody marry xD

blody marry xD


Posts : 3
Magicno kamenje : 3
Reputation : 0
Join date : 29.01.2011
Age : 27

Strasne price - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price - Page 3 EmptySub Jan 29, 2011 1:42 am

Ok ovo mi se stvarno desilo:
2007. bila sam kod mog brata, bilo nam je dosadno i odlucili smo da izadjemo napolje. Bili smo napolju veoma dugo, kada se priblizavao mrak spremali smo se da krenemo. On je nesto poceo da prica......i odjednom sam videla nesto okruglo sa 2 velika oka i tanka krila iza njega ja sam se uplasila pocela da vristim on je rekao sta je bilo, a ja sam mu pokazala to iza njega i on cim ga je video pobegli smo kuci ja nisam imala hrabrosti da odem do svoje kuce pa me je moj brat ispratio. Sada je 2011 jos uvek ne znamo sta je to stvarno bilo. Ali kome god da ovo ispricam ne bi mi verovali sada je to samo izmedju nas dvoje jer nam niko ne veruje. Samo znam da se nesto cudno desava...


Znm da nije mnogo strasno ali jeste bilo jezivo...
Nazad na vrh Ići dole
Magni Bronzebeard

Magni Bronzebeard


Posts : 5
Magicno kamenje : 9
Reputation : 0
Join date : 07.06.2011

Strasne price - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price - Page 3 EmptyUto Jun 07, 2011 2:56 pm

Steta sto je ovako dobra tema,a i sam forum,zastario...:(
Ja znam mnogo ovakvih strasnih prica,koje su bar po meni strasne,evo sad cu jednu ispricati,pa cemo nastaviti...

Jedan covjek se svaku vece sam vracao kuci,pjeske,sa posla.I svaku vece je imao oko 300-400 metara puta,guste,i veoma mracne sume.I od jednom je poceo da cuje nekakve krikove iza sebe,samo u tom podruciju sume.Ispocetka mu je to bilo onako bezveze,ali se sve vise priblizavalo,i on se poceo okretati.Cuo je konje,kako se bicuju,tjeraju,i zene kako vriste,i to mu se non stop priblizavalo.I jednom ode kod nekakve vracare,ona mu kaze da se ne okrece vise.Sutra dan,opet sve isto,i on se nije okretao,i to prodje kraj njega.Poslije tog se nista ne pricinjava,nista.Ode on kod te vracare,da mu kaze sta je to bilo.Ona mu nije rekla sta je to bilo,ali je rekla,da se opet okrenuo,da bi mu se to priblizilo,i da bih ga ubilo.
Nazad na vrh Ići dole
*PaLe_RiDeR*

*PaLe_RiDeR*


Posts : 1
Magicno kamenje : 1
Reputation : 0
Join date : 07.05.2012

Vas Lik
Ime Lika: Lord Of Death
Osobine: Kill
Godine: Older then time

Strasne price - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price - Page 3 EmptyPon Maj 07, 2012 1:38 pm

Bok,ja sam nov ali imam pregrst prica evo jedne:

Ghost Of The Red Forest
Ukraina,1980
Jedan covjek,drvosjeca,otisao je u sumu po drva(danas je ta suma poznata kao crvena suma aka red forest)medjutim nikad se nije vratio iz sume.Ljudi su ga naravno isli potrazit,mozda se izgubio.Trazili su 4 mj.,a jedino sto su nasli bilo je veliko drvo u sredini sume te jedan udarac sjekirom na njemu,samo jedan.6 godina kasnije:Ukraina,Chernobil,Reaktor 4,3h prije eksplozije,ljudi rade,u pozadini rub sjekire,1 sec poslije nema sjekire.Ukraina,Chernobil,Reaktor 4,1 min prije eksplozije.Smjena zavrsava spremaju snimke kamera,te izvjestaje u sef,cuje se vrisak,U reaktoru 4,covjek naslonjen na metalni hladnjak,sjekira posred cela,5 sec poslije,ustaje,vadi sjekiru iz cela,ispusta je na pod.U trenutku kad je sjekira dodirnula tlo...najveca nuklearna nesreca dotada,veca od Hiroshime,Nagasakija...

P.S.Bile su slike uz ovo ali nisam mogao naci forum na kojem sam vidio ovo.Ove su slike trebale bit:udarac na drvetu,rub sjekire i 1 sec poslije te slika prezivjelog koji je posvjedocio covjeku sa sjekirom...sreca sto je prezivio ili pak ziv da isprica pricu
Nazad na vrh Ići dole
Kavasai Mai
Administrator
Administrator
Kavasai Mai


Posts : 289
Magicno kamenje : 390
Reputation : 0
Join date : 02.08.2009
Age : 28

Vas Lik
Ime Lika: Leona Rawandel
Osobine: Plemenita,nestašna,duhovita,druželjubiva,hrabra.
Godine: 320

Strasne price - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price - Page 3 EmptySub Avg 11, 2012 3:03 pm

Coveeece o.o
Nazad na vrh Ići dole
https://kendemar.serbianforum.info
Sponsored content





Strasne price - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price   Strasne price - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Strasne price
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Gradovi Kendemara :: Palata zabave :: Misterije i legende-
Skoči na: